Servis Anlaşmalı Sigorta Şirketlerimiz

Kaza Anında Yapılması Gerekenler

Trafik kazası söz konusu olduğunda yapılması gerekli işlemler nelerdir?
Trafik kazasının meydana gelmesi haline; Trafik için ek bir tehlike yaratmayacak şekilde hemen durulması, Trafik güvenliği için ışıklı işaret veya yansıtıcı cihazlar koyarak tedbir alınması, Olayı yetkili ve görevlilere bildirilmesi, Yetkililer gelinceye kadar veya yetkililerin iznini almadan kaza yerinden ayrılmamanız gerekmektedir. Kazaya karışanların sigortalı değilmişçesine gerekli kurtarma ve koruma önlemlerini almaları gerekmektedir.

Kaza Tesbit Tutanağı ile ilgili dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?
Tutanağın ilk sayfasında yer alan bilgileri dikkatlice okuyunuz.
Kaza tespit tutanak formu ve trafik poliçenizi her zaman aracınızda bulundurunuz.
Ayrıca işlemlerinizin hızlı sonuçlanması için ruhsat, ehliyet ve trafik poliçe fotokopilerini aracınızda bulundurunuz.
Tutanağın, ancak maddi hasarla sonuçlanan kazalarda, kazaya karışan sürücülerin kazanın oluş şeklinin tutanakla tespiti konusunda anlaşması halinde doldurulabileceğini unutmayınız.
Mümkün olması halinde kazaya karışan araçlar kaza yerinden kaldırılmadan önce farklı yönlerden fotoğraflarını çekiniz.
Tutanağın, her iki sürücü tarafından imzalanmazsa geçersiz olacağını lütfen unutmayınız.


Kaza Tesbit Tutanağının PDF versiyonunu indirmek için tıklayın!

Kaza Tesbit Tutanağının JPG versiyonunu indirmek için tıklayın!

Kaporta Servisimiz

Hasar görmüş otomobiller, aylık 600 araç kapasiteli kaporta bölümümüzde,en gelişmiş cihaz ve ekipmanlarıyla aynı anda kaporta-boya bölümünde 30 araca onarım yapabilme imkanı sağlamaktadır, 3 adet boya fırını ve 2 adet boya hazırlık bölmesi ile orjinal punto ve gazaltı kaynak makinaları ile onarımı yapılıp, her model için özel şasi kalıpları ile şasi doğrultma cihazlarında milimetrik düzeltmeler yapılarak ilk günkü orjinal haline getirilmektedir.

Boya Servisimiz

3 boya fırını ve 2 astar ünitesiyle hizmet verilmekte olan boya servisi konusunda uzman boya teknisyenlerimizin temizlik ve renk uyumu konusunda gösterdikleri başarılar rakiplerimizin bile takdirlerini toplamış ve yeni açılacak birçok firmaya örnek gösterilmiştir.

Boya bölümümüzde işlemler pozitif basınçlı ısı, nem ve ventilasyon yönünden klimatize edilmiş özel kabinlerde yapılmaktadır.